Masz znajomego grafika komputerowego, jednak nie „siedzisz” w tej, dosyć specyficznej branży i nie wiesz co mu dać na urodziny / święta? Poniżej znajdziesz listę inspiracji dotyczących tego jaki prezent dla grafika komputerowego będzie idealny 😉

Koszulka dla grafika

Koszulek nigdy za dużo! T-shirt z nadrukiem jest chyba najbardziej uniwersalną formą prezentu jaka może istnieć. A jako, że grafik komputerowy (i ogólnie branża IT chyba) lubi prezentować swoje niezwykłe umiejętności / wiedzę na każdym kroku – koszulka branżowa będzie idealnym prezentem.

koszulka dla grafika na święta

Koszulka ze świątecznym nadrukiem nawiązująca do pracy grafika komputerowego i używanej w niej metody opisywania kolorów. Napis na koszulce to „#FFFFFF Christmas”.

prezent dla grafika koszulka

Koszulka z nadrukiem nawiązującym do narzędzia znajdującego się w programie Adobe Photoshop, służącego do poprawiania wymiarów obrazka  – głównie przez fotografów.

dla zasady robię spady prezent

Nadruk idealny dla każdego grafika komputerowego, który zajmuje się tworzeniem grafiki do druku (DTP). Nadruk nawiązuje do potrzeb tworzenia / używania spadów w projektach do druku.

prezent dla grafika komputerowego introverts unite

Nadruk będący idealnym prezentem dla każdego introwertyka. Napis na koszulce to „Introverts Unite – Seperately, In your own homes”, co tłumacząc oznacza „Introwertycy, łączcie się! Oddzielnie, w swoich własnych domach”.

prezent dla grafika uznajmy, że mam rację

Designer, który „wie wszystko” to dosyć łatwo spotykane zjawisko – jeśli masz znajomego grafika, który nie lubi jakichkolwiek poprawek oraz wytycznych – spraw mu tą koszulkę w ramach prezentu (np. na urodziny).

prezent dla grafika koszulka internet broke

Branża IT, czyli ludzie siedzący sporą ilość czasu przy komputerach. Jeśli widzisz takiego osobnika na zewnątrz…. to za pewne znaczy, że jest awaria internetu. Spraw koledzę grafikowi taki t-shirt, a na pewno założy ją na niejeden wypad np. do baru.

koszulka dla kawosza grafika

Jak wiadomo, każdy informatyk pracuje będąc „zasilany” dużymi ilościami czarnego trunku, zwanego kawą. Nie inaczej jest z grafikami. Jeśli Twój kolega z pracy jest zadeklarowanym kawoszem, to koszulka z tym nadrukiem na pewno mu się spodoba. (Nadruk na koszulce brzmi „The mornings are for coffee and contemplation”)

śmieszny t-shirt dla grafika

Idealny pomysł na prezent dla grafika z ostrym jak brzytwa poczuciem humoru. Jeśli Twój grafik jest wyjątkowo zgryźliwym człowiekiem, zawsze dopowie swoje trzy słowa i puści nie raz werbalne „fatality” po np. prośbie o poprawki do projektu, to ten nadruk będzie „w punkt” 😉
Add CommentYour email address will not be published